Начало / Спорт / Симеон Терзиев и Селена Яничевич са шампионите на турнира „Тенис Европа”

Симеон Терзиев и Селена Яничевич са шампионите на турнира „Тенис Европа”

тенис кайлъка

Симеон Терзиев спечели финала на Международния турнир за момичета и момчета до 12 години „Тенис Европа”, който се проведе на кортовете в парк Кайлъка в Плевен тази сутрин. Той надигра Урош Йович от Сърбия с 6:3, 6:1.

На първо място при момичетата се класира Селена Яничевич от Франция, която победи българката Елена Тренчева с 6:2, 6:1.

Кметът на Плевен проф. Димитър Стойков награди шампионите. За финансовата подкрепа, която Община Плевен оказа за провеждането на турнира, Стойков получи Почетен плакет от председателя на тенис клуб „Плевен 90” д-р Красимир Трифонов.

Снимки: тенис клуб „Плевен 90“