Начало / Спорт / Отборът на беленския инженерен полк се класира трети в Държавното военно първенство по футбол

resize_20141010044253_2ВСК „Дунав” от 55 инженерен полк – Белене се класира на трето място в Държавното военно първенство по футбол за мъже, финалите на което се проведоха в град Карлово на 9 и 10 октомври, съобщават на сайта на Сухопътни войски.

След оспорвана борба почетното първо място  зае отборът на домакините – 61-ва Стрямска механизирана бригада със старши треньор майор Георги Тодоров, а второто място остана за отбора на 2 Тунджанска механизирана бригада – Стара Загора. Четвърти, след отбора на Белене, се класира Военноморски спортен клуб – Варна. Призьорите бяха наградени от генерал-лейтенант (з.) Стефан Василев – председател на Управителния съвет на Националната военна спортна федерация, полковник Маргарит Михайлов и полковник Христо Зафиров.

Състезатели на „Спартак Плевен ХХ” с Купа „Млади надежди” от едноименния шахматен турнир

Състезатели на шахматните клубове „Спартак Плевен XXI”, „Плевенски Гамбит“ и „Троян“ участваха в детски турнир ...