Начало / МОНДИАЛ 2018 / Кога и къде ще гледаме мачовете от Мондиал 2018 (пълна програма)

Кога и къде ще гледаме мачовете от Мондиал 2018 (пълна програма)

Българската национална телевизия е официален партньор на световната футболна централа ФИФА за излъчване на предстоящия Мондиал 2018 в Русия и ще покаже всички срещи от първенството. 64-те двубоя ще вървят едновременно по каналите БНТ1 и БНТ HD. Само в осем случая двата канала ще излъчват различни мачове. Става въпрос за заключителните срещи в груповата фаза, когато според регламента на първенството, битките във всяка група ще започват в един ден и час.

ГРУПОВА ФАЗА

14 юни, 18:00 часа – Група A: Русия – Саудитска Арабия по БНТ1 и БНТ HD

15 юни, 15:00 часа – Група A: Египет – Уругвай по БНТ1 и БНТ HD

15 юни, 18:00 часа – Група B: Мароко – Иран по БНТ1 и БНТ HD

15 юни, 21:00 часа – Група B: Португалия – Испания по БНТ1 и БНТ HD

16 юни, 13:00 часа – Група C: Франция – Австралия по БНТ1 и БНТ HD

16 юни, 16:00 часа – Група D: Аржентина – Исландия по БНТ1 и БНТ HD

16 юни, 19:00 часа – Група C: Перу – Дания по БНТ HD

16 юни, 22:00 часа – Група D: Хърватия – Нигерия по БНТ1 и БНТ HD

17 юни, 15:00 часа – Група E: Коста Рика – Сърбия по БНТ1 и БНТ HD

17 юни, 18:00 часа – Група F: Германия – Мексико  по БНТ1 и БНТ HD

17 юни, 21:00 часа – Група E: Бразилия – Швейцария по БНТ1 и БНТ HD

18 юни, 15:00 часа – Група F: Швеция – Южна Корея по БНТ1 и БНТ HD

18 юни, 18:00 часа – Група G: Белгия – Панама по БНТ1 и БНТ HD

18 юни, 21:00 часа – Група G: Тунис – Англия по БНТ1 и БНТ HD

19 юни, 15:00 часа – Група H: Полша – Сенегал по БНТ1 и БНТ HD

19 юни, 18:00 часа – Група H: Колумбия – Япония по БНТ1 и БНТ HD

19 юни, 21:00 часа – Група A: Русия – Египет по БНТ1 и БНТ HD

20 юни, 15:00 часа – Група B: Португалия – Мароко по БНТ1 и БНТ HD

20 юни, 18:00 часа – Група A: Уругвай – Саудитска Арабия по БНТ1 и БНТ HD

20 юни, 21:00 часа – Група B: Иран – Испания по БНТ1 и БНТ HD

21 юни, 15:00 часа – Група C: Франция – Перу по БНТ1 и БНТ HD

21 юни, 18:00 часа – Група C: Дания – Австралия по БНТ1 и БНТ HD

21 юни, 21:00 часа – Група D: Аржентина – Хърватия по БНТ1 и БНТ HD

22 юни, 15:00 часа – Група E: Бразилия – Коста Рика по БНТ1 и БНТ HD

22 юни, 18:00 часа – Група D: Нигерия – Исландия по БНТ1 и БНТ HD

22 юни, 21:00 часа – Група E: Сърбия – Швейцария по БНТ1 и БНТ HD

23 юни, 15:00 часа – Група G: Белгия – Тунис по БНТ1 и БНТ HD

23 юни, 18:00 часа – Група F: Германия – Швеция по БНТ1 и БНТ HD

23 юни, 21:00 часа – Група F: Южна Корея – Мексико по БНТ1 и БНТ HD

24 юни, 15:00 часа – Група G: Англия – Панама по БНТ1 и БНТ HD

24 юни, 18:00 часа – Група H: Япония – Сенегал по БНТ1 и БНТ HD

24 юни, 21:00 часа – Група H: Полша – Колумбия по БНТ1 и БНТ HD

25 юни, 17:00 часа – Група A: Уругвай – Русия по БНТ1

25 юни, 17:00 часа – Група A: Саудитска Арабия – Египет по БНТ HD

25 юни, 21:00 часа – Група B: Иран – Португалия по БНТ HD

25 юни, 21:00 часа – Група B: Испания – Мароко по БНТ1

26 юни, 17:00 часа – Група C: Дания – Франция по БНТ1

26 юни, 17:00 часа – Група C: Австралия – Перу по БНТ HD

26 юни, 21:00 часа – Група D: Нигерия – Аржентина по БНТ1

26 юни, 21:00 часа – Група D: Исландия – Хърватия по БНТ HD

27 юни, 17:00 часа – Група F: Южна Корея – Германия по БНТ1

27 юни, 17:00 часа – Група F: Мексико – Швеция по БНТ HD

27 юни, 21:00 часа – Група E: Сърбия – Бразилия по БНТ1

27 юни, 21:00 часа – Група E: Швейцария – Коста Рика по БНТ HD

28 юни, 17:00 часа – Група H: Япония – Полша по БНТ1

28 юни, 17:00 часа – Група H: Сенегал – Колумбия по БНТ HD

28 юни, 21:00 часа – Група G: Англия – Белгия по БНТ1 и БНТ HD

28 юни, 21:00 часа – Група G: Панама – Тунис по БНТ HD

ЕЛИМИНАЦИОННА ФАЗА

Осминафинали

30 юни, 17:00 часа, мач № 50: Първи Група C – Втори Група D по БНТ1 и БНТ HD

30 юни, 21:00 часа, мач № 49: Първи Група A – Втори Група B по БНТ1 и БНТ HD

1 юли, 17:00 часа, мач № 51: Първи Група B – Втори Група A по БНТ1 и БНТ HD

1 юли, 21:00 часа, мач № 52: Първи Група D – Втори Група C по БНТ1 и БНТ HD

2 юли, 17:00 часа, мач № 53: Първи Група E – Втори Група F по БНТ1 и БНТ HD

2 юли, 21:00 часа, мач № 54: Първи Група G – Втори Група H по БНТ1 и БНТ HD

3 юли, 17:00 часа, мач № 55: Първи Група F – Втори Група E по БНТ1 и БНТ HD

3 юли, 21:00 часа, мач № 56: Първи Група H – Втори Група G по БНТ1 и БНТ HD

Четвъртфинали

6 юли, 17:00 часа, мач № 57: Победител Мач 49 – Победител Мач 50 по БНТ1 и БНТ HD

6 юли, 21:00 часа, мач № 58: Победител Мач 53 – Победител Мач 54 по БНТ1 и БНТ HD

7 юли, 17:00 часа, мач № 59: Победител Мач 55 – Победител Мач 56 по БНТ1 и БНТ HD

7 юли, 21:00 часа, мач № 60: Победител Мач 51 – Победител Мач 52 по БНТ1 и БНТ HD

Полуфинали

10 юли, 21:00 часа, мач № 61:  Победител Мач 57 – Победител Мач 58 по БНТ1 и БНТ HD

11 юли, 21:00 часа, мач № 62:  Победител Мач 59 – Победител Мач 60 по БНТ1 и БНТ HD

Мач за трето място

14 юли, 17:00 часа: Загубил Мач 61 – Загубил Мач 62 по БНТ1 и БНТ HD

Финал

15 юли, 18:00 часа: Победител Мач 61 – Победител Мач 62 по БНТ1 и БНТ HD

Прочетете също:

С близо 19 процента е поскъпнала земеделската земя в Плевенско

През 2017 г. средната цена на един декар земеделска земя в област Плевен достига 949 ...