Начало / Последни новини / Загуби за ХК Полюс и ХК Левски при 12-годишните

Загуби за ХК Полюс и ХК Левски при 12-годишните

Плевенският Полюс и едноименния тим на град Левски записаха поражения в хандбалното първенство на зона Мизия за момчета до 12 години. Това е равносметката от четвъртия турнир на есенния полусезон, който се проведе в Горна Оряховица. В него двата отбора от нашата област премериха сили с представителите на домакините Локомотив и Раховец. Плевенчани бяха равностойни на „железничарите“ през първото полувреме след което изоставаха със 7:10. Във втората част обаче реализираха само два гола, а съперникът им 14. Оспорвана бе битката на Полюс с Раховец. Първата половина от нея не завърши 6:5 за домакините. След почивката обаче горнооряховския тим бе по-добър и взе мача с 15:10.

Слабо представяне на Левски. Срещу Раховец реализираха три попадения, но допуснаха 18. В другия двубой левскарите така и не успяха да превземат вратата на Локомотив и бяха разгромени с 24:0.