Начало / Последни новини / 2 385 лева за малката Илияна събраха на благотворителен футболен турнир

2 385 лева за малката Илияна събраха на благотворителен футболен турнир

Благотворителният футболен турнир „Ние сме с теб, Илияна“, организиран от фенклуба на Реал Мадрид в Плевен и приятели събра 2 385 лв.  за лечението на малката Илияна, която страда от тежко заболяване. Турнирът се проведе тази неделя и в него участваха 18 отбора. С много емоция и добро настроение, въпреки топлото време, те играха за каузата и привлякоха събралата се  публика също да помогне.

Шампион в надпреварата стана футболният тим на „Реал Мадрид-Плевен“, побеждавайки на финала отборът на „Плевен 2009“ с 5:1.

Реал Мадрид Плевен

На трето и четвърто място се класираха отборите на „Мако“ и „Никопол“. За най-добър играч на турнира бе определен капитанът на „Реал Мадрид-Плевен“ – Иван Брезоев.

Организаторите изказват благодарност на всичките 18 отбора, на всички добри хора, които уважиха събитието. Специално благодарности и за Дидо Митов,  предоставил терена на игрището напълно безплатно.

„Надяваме се да сме успели поне с малко да помогнем на Илиянка и семейството и. Силно се надяваме всичко да завърши с добър край за малкото ангелче”, казват още от фенклуба на Реал Мадрид.

Снимки: личен архив