Начало / Последни новини / Севлиево изненада Партизан в Червен Бряг

Севлиево изненада Партизан в Червен Бряг

Неочаквана загуба – 1:2 претърпя Партизан /Червен бряг/ срещу гостуващият му Севлиево в среща от 18-ия кръг на Северозападната В аматьорска футболна група. Домакините останаха крайно недоволни от съдийството в този мач. Червенобрежкият състав започна силно и до почивката сътвори четири голови опасности, но Десислав Русев и Момчил Стоянов не успяха да ги материализират. За сметка на това топката влезе в другата врата. В 32-ата минута там я насочи Мирослав Иванов след точно изпълнена дузпа. Тя бе отсъдена за нарушение срещу него. През второто полувреме домакините опитаха да променят негативния развой, но получиха втори гол. В 74-ата минута Добрин Петров надбяга защитата и реализира – 0:2. Малко преди края Славей Байрактаров вкара почитният гол за Партизан, завършвайки триходова комбинация.