Начало / Последни новини / Ювентус изпусна разгром над Бдин

Ювентус изпусна разгром над Бдин

Ювентус /Малчика/ спечели с 3:1 срещу гостуващият му Бдин /Видин/ в мач от 18-ия кръг на Северозападната В аматьорска футболна група. Домакините трябва да съжаляват, че пропуснаха да разгромят съперника. Почти всички от Юве се изредиха да пропиляват чисти голови ситуации пред видинската врата. Нещо повече – футболистите от Малчика дори подцениха съперника. За това и заплатиха в началото, когато Антонио Илиев с добавка даде преднина на Бдин в 11-ата минута. Стреснати от негативния развой домакините реагираха моментално и малко след това Евгени Иванов заби топката в горния ъгъл за 1:1. Второто попадение за Ювентус падна десетина минути след почивката. Реализира го видинчанинът Ивелин Георгиев в собствената си врата, засичайки центриране на Ивайло Дюлгеров. Последният оформи крайното 3:1 след точно изпълнена дузпа в 62-ата минута.