Акценти

Обявиха конкурс за управител на болницата в град Левски

обучение-болногледачи-МБАЛ-Плевен

Община Левски обяви конкурс за управител на Многопрофилната болница за активно лечение в града. Основно изискване към кандидатите е да притежават образователно-квалификационна степен „магистър“ по медицина и квалификация по здравен мениджмънт или икономика, както и да имат минимален стаж 5 години като лекари или икономисти. Документите за участие в конкурса се подават в сградата на Община Левски.

Кандидатите трябва да представят и Програма за развитието и дейността на МБАЛ – Левски ЕООД за 3-годишен период. Конкурсът ще се състои на 3 етапа – проверка на съответствието на документите с изискванията, представяне на програмата за управление и събеседване с кандидатите, получили  оценка на разработката си не по-ниска от Много добър 4,50.

Прочетете също:

Нова апаратура в Клиниката по педиатрия подобрява грижите за децата чрез дигитален рентген, ехограф SonoScape и реанимационни легла, част от националния план за възстановяване.

В Клиниката по педиатрия бе въведена нова медицинска апаратура, която обещава значително подобрение в грижите …