Начало / Последни новини / ОФК Спартак и Локо (Дряново) си вкараха 13 пъти
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ОФК Спартак и Локо (Дряново) си вкараха 13 пъти

Плевенският ОФК Спартак победи гостуващия му Локомотив (Дряново) с 8:5. Двубоят бе от 20-ия кръг на футболното първенство за деца (родени 2003-2004 година) на подзона Велико Търново. Домакините бяха по-добрия отбор и можеха да разгромят съперника, но вратаря им Недялко Пешев направи елементарни грешки, които позволиха на съперника да реализира пет пъти. Селекцията на Момчил Челестинов поведе в 5-ата минута с попадение на Дейвид Димитров. След още толкова време равенството бе факт. Алекс Асенов и Юлиян Николов материализираха превъзходството а спартаковци през първата част с голове в 21-а и 28-ата минута. Само за 22 минути след почивката топката влетя в мрежите още девет пъти. Първо гостите върнаха интригата – 3:2. После за секунди Асенов реализира два гола, а след 2 минути Павел Челестинов направи 6:2. Другите попадения паднаха в последните 7 минути. За Спартак два пъти точен бе Янислав Петров.