Начало / Последни новини / В луд мач ЦСКА победи Спартак в Плевен

В луд мач ЦСКА победи Спартак в Плевен

В луд мач, в който имаше абсолютно всичко, вторият отбор на ЦСКА победи в Плевен Спартак с 4:3.

Противно на крайния резултат двубоят започна по-добре за домакините, които имаха лек териториялен превес, но до голови положения  не се стигна. В 33 минута, при първата си атака ЦСКА откри резултата след самостоятелен рейд на Никола Колев. Седем минути по-късно Милчо Ангелов удвои преднината на армейците с удар по диагонала отдясно.

След почивката двата отбора излязоха на терена, но главният съдия Ивелин Занев ги прибра обратно в съблекалните заради поройния дъжд, придружен с градушка. След подновяването на играта втората част започна пак  с активизиране на домакините. Но в 65-та мин. Милчо Ангелов направи преднината на армейците категорична с втори свой гол.

Последните десет минути бяха  инфарктни. В 80-та Долапчиев подаде на Стефан Христов и той реализира за 1:3. Секунди по-късно обаче Милчо Ангелов оформи своя хеттрик и преднината на ЦСКА стана отчайваща за домакините. Четири минути преди края Кристиян Димитров центрира и Крис Гади намали разликата на 2:4, секунди по-късно Каптиев направи 3:4.Последните минути бяха крайно интересни и напрегнати, но резултатът остана непроменен