Начало / Последни новини / Левски покори Ком за 18 минути

Левски покори Ком за 18 минути

Едноименният тим от град Левски стартира ударно в Северозападната Трета футболна лига, разгромявайки гостуващия му Ком (Берковица) с 5:1. С оглед на класите на съперниците успехът бе очакван. Левскарите го изковаха само за 18 минути. Главно действащо лице отново бе голмайсторът на миналия сезон на групата Ивайло Иванов. В днешния двубой той заби хеттрик и отново поведе при голмайсторите. Още във 2-ата минута голаджията изведе на стрелкова позиция Венцислав Миленов, който изпрати топката в мрежата. Четвърт час след началния съдийски сигнал Цветан Петров центрира от фаул и Станислав Иванов удвои аванса на домакините. След още три минути Ивайло Иванов получи топката зад защитата на противника и направи резултата категоричен. Секунди по-късно отново той бе точен – 4:0. Тази преднина като, че ли направи мача безинтересен за левскарите и те намалиха оборотите. Малко преди почивката защитата им сгреши и Гълъб Герасимов вкара почетното попадение за Ком. В средата на втората част Ивайло Иванов оформи своя хеттрик и крайния резултат – 5:1.