Начало / Последни новини / Кошмарен старт за Мизия (Кнежа)

Кошмарен старт за Мизия (Кнежа)

Мизия (Кнежа) дебютира в Северозападната Трета футболна лига по възможно най-лошия начин. В монтанското село Ерден ги разби местния Кариана с 9:0. Гостите трябва да са доволни, че се отърваха с едноцифрена загуба. Само за 35 минути през първото полувреме те получиха пет гола. Началото на погрома даде Борислав Боянов с попадението си в 10-ата минута. В 17-ата Евгени Игнатов покачи на 2:0. След още пет минути Георги Иванов направи преднината на домакините категорична. Изпадналият в тежък нокаут тим на гостите получи още два удара от Румен Рангелов и Йордан Георгиев за 5:0. Кошмарът продължи и след почивката. Пак Боянов и Иванов надиграха вратаря от Кнежа. Малко след това Йордан Георгиев добави още две попадения. В последния четвърт час футболистите на Кариана се смилиха над безпомощния си противник, намалявайки чувствително темпото.