Начало / Последни новини / Очаквана загуба за Партизан

Очаквана загуба за Партизан

Партизан започна участието си в първенството на Северозападната Трета футболна лига със загуба – 0:1 в Червен бряг от едноименния състав на град Павликени. Тя бе очаквана, предвид тежката криза в тима на домакините. Срещу това гостите противопоставиха добре сработен тим, който бе подсилен с няколко опитни футболисти. Разликата в класите се открояваше през целия двубой. Воденият от Милен Петков състав тотално доминираше и дори пропусна да спечели по-убедително. Единственото попадение реализира ветерана Димитър Кушев в 40-ата минута, когато засече с глава центриране от корнер. Лидерът на гостите бе близо и до още един гол, но в 65-ата минута не успя да преодолее стража на съперника. После съотборниците му пропуснаха два пъти с глава на празна врата. За цял мач червенобрежкия тим отправи само един удар към вратата на Павликени.