Начало / Последни новини / Ялово реми в Левски

Ялово реми в Левски

Без гол – 0:0 завърши двубоя от 30-ия последен кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига между едноименния тим на град Левски и Трявна. Причината за яловия финал бе вялата игра особено на домакините. Съперниците проспаха цялото първо полувреме. Личеше липсата на желание, което донякъде се обяснява с отсъствието на дори минимална интрига. Със започване на втората част левскарите вдигнаха оборотите. Тон за активизацията даде играещия треньор Петър Ванков. Той отправи два опасни удара. До гол обаче по-близо бяха гостите, които имаха две отлични възможности след 70-ата минута, но вратаря на съперника Димитър Височков първо се намеси навреме, а в другия случай тревненския нападател не изигра правилно ситуацията. В последните минути левскарите пропуснаха три пъти. Първо Тони Паликрушев уцели гредата. Накрая Станислав Иванов не вкара от три метра, а после не уцели вратата с глава.