Начало / Последни новини / Литекс вкара шест на Ювентус

Литекс вкара шест на Ювентус

Ювентус /Малчика/ и Литекс /Ловеч/ запазиха облика си до самия финал на току що завършилия сезон на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. В среща от 30-ия кръг шампиона разгроми в Малчика последния в класирането с 6:0. Всичко приключи още до 8-ата минута. Бившият нападател на плевенския Спартак – Преслав Антонов се разписа на два пъти, като първия бе още 20 секунда. После ловешкия състав заигра на ходом, но продължаваше да контролира всичко на терена. До края на полувремето съотношението стана категорично с попадението на Искрен Писаров. След почивката Литекс отново доминираше. Антоний Балъков, Руслан Иванов и Радослав Байчев се разписаха по веднъж. Гредите пък се оказаха помощник на стража на домакините след удари на Байчев и Селимински. Накрая ловешки бранител изби от голлинията след изстрел на Йонко Коев. Така Литекс вече мисли за професионален футбол, а съперника му за плевенските областни групи.