Начало / Последни новини / Партизан превзе Ком с лекота

Партизан превзе Ком с лекота

Очаквана победа взе в Червен бряг местния Партизан срещу слабака Ком (Берковица). Домакините биха с 6:1 в среща от 30-ия последен кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Резултатът можеше и да е двуцифрен ако селекцията на Илиян Здравков не пожали хилавия противник. Интригата изчезна още до почивката с попаденията на Иво Здравков и Георги Петков. Със започването на втората част пък Иван Живков направи резултата категоричен, вкарвайки си автогол. В 55-ата минута Момчил Стоянов направи 4:0. След това точни бяха Венцислав Сълев и Янислав Бисеров. Накрая Живков се реабилитира за автогола, реализирайки почетното попадение за гостите.