Начало / Последни новини / Ювентус с първа победа

Ювентус с първа победа

Първа победа в Северозападната Трета аматьорска футболна лига записа Ювентус /Малчика/. Взе я с 3:1 вкъщи срещу Ком /Берковица/ в мач от 24-ия кръг на първенството. Противно на крайния резултат срещата започна лошо за домакините. Още в 4-ата минута те се оказаха с попадение пасив. Вкара го Пламен Ненов с шут от 40 метра и не без помощта на вратаря. След още толкова време равновесието бе възстановено благодарение на Николай Генов, който завърши с неспасяем удар комбинация на съотборниците си. Юве натисна и опасностите се заредиха пред противниковата врата. Превъзходството бе материализирано в края на първата част, когато Сергей Стефанов надбяга защитата, прокара топката между краката на последния бранител и шутира покрай вратаря за 2:1. През второто полувреме натиска на домакините се засили. Четвърт част преди края Генов вкара попадението на успокоението от фаул. В последните секунди гостите имаха възможност за втори гол, но я пропиляха.