Начало / Последни новини / Левски се предаде накрая във Видин

Левски се предаде накрая във Видин

Едноименният отбор на град Левски загуби с 2:3 във Видин от местния Бдин в среща от 24-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Поражението дойде във втората минута на даденото от съдията продължение. Мачът започна равностойно, а в 19-ата минута Цветан Петров даде аванс на гостите. В 57-ата изгледите за победа се увеличиха, тъй като Янек Кирилов от домакините бе отстранен с втори жълт и червен картон. Левскарите моментално реагираха, но пропиляха два чисти гола. После се случи обратното. В средата на втората част Ивайло Иванов изравни с далечен удар. Десетина минути след това Цветан Цветанов вкара второ попадение за Бдин. Последваха още две опасни акции на видинчани. Вместо трети гол обаче стана 2:2. Равенството възстанови Петров. Накрая Стойчо Стойков попари гостите завършвайки самостоятелна акция с неспасяем шут за 3:2.