Начало / Последни новини / Вихър с очакван разгром над Павликени

Вихър с очакван разгром над Павликени

Вихър /Славяново/ разгроми с 5:0 едноименния тим на град Павликени в среща от 24-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Гостите трябва да са доволни, че отнесоха само петица. Селекцията на Красимир Бислимов доминираше през всичките 90 минути и пропусна поне още 5-6 чисти голови положения. Владеенето на топката бе 90:10 в полза на славяновския състав. Усетили, че нямат аргументи да се надиграват футболистите на Павликени опитваха да бавят играта и да лежат по терена. Иван Иванов вкара в средата на първата част, но рефера незнайно защо отмени попадението. Секунди преди почивката Ивайло Иванов центрира и Иван Иванов с глава откри резултата. Десетина минути след началото на втората част Сашо Скорчев удвои аванса на домакините. Секунди по-късно Йоан Петков се вряза на скорост в наказателното поле и с прострелен удар направи 3:0. Красиви две попадения реализира Борислав Иванов. Първото от воле по диагонала, а след това с бомбен шут фиксира крайното 5:0.