Начало / Последни новини / ФК Спартак 1919 победи Локомотив (Дряново) в 14-минутен мач

ФК Спартак 1919 победи Локомотив (Дряново) в 14-минутен мач

Децата (родени 2003-04) на плевенския ФК Спартак 1919 победиха гостуващия им Локомотив (Дряново) с 2:0. Двубоят бе от 23-ия кръг на футболното първенство на подзона Велико Търново. Срещата продължи само 14 минути, след което бе прекратена, заради недостатъчен брой футболисти в отбора на гостите. Те започнаха само със седем състезатели (заради здравословни проблеми и други ангажименти, останалите не дойдоха). В 12-ата минута домакините вкараха втория си гол. 120 секунди по-късно играч на Локомотив се контузи и рефера прекрати мача според правилника на БФС. След това двата отбора проведоха приятелска среща, като няколко от футболистите на Спартак играха за съперника. Предстои решение на Спортно-техническата комисия на Зоналния съвет на БФС – Велико Търново относно крайния резултат от двубоя. По всяка вероятност към 2:0 ще бъдат служебно присъдени още три гола, което прави 5:0 краен резултат за плевенския тим.