Начало / Последни новини / Локо (ГО) победи ОФК Спартак при децата

Локо (ГО) победи ОФК Спартак при децата

ОФК Спартак загуби с 0:4 в Горна Оряховица от местния Локомотив. Двубоят бе от 23-ия кръг на детското футболно първенство за родени 2003-2004 година – подзона Велико Търново. Домакините дръпнаха с два гола в началния четвърт час. В 8-ата минута техен играч центрира, но топката направо спря в мрежата. Второто попадение падна случайно с удар от границата на наказателното поле. Съперникът отвърна с три отлични положения, но Дейвид Георгиев и Димитър Младенов не успяха да реализират. Въпреки че „железничарите“ превъзхождаха с физическа сила и ръст, плевенчани опитваха да се надиграват с него, като в доста периоди от мача действаха тактически перфектно. През второто полувреме спартаковци разчитаха на контраатаки, но те не дадоха резултат, заради прибързани действия в завършващата фаза. В последните минути локомотивци вкараха още два пъти.