Начало / Последни новини / Младшата на ОФК Спартак загуби в Горна Оряховица

Младшата на ОФК Спартак загуби в Горна Оряховица

Юноши младша възраст на плевенския ОФК Спартак отстъпиха в Горна Оряховица на местния Локомотив с 0:2. Двубоят бе от 23-ия кръг на зоналното футболно първенство. Стана равностоен мач в който гостите имаха по-чисти положения за гол, но домакините реализираха два пъти с доза късмет. Срещата започна обнадеждаващо за плевенчани. В първия половин час Тихомир Динев и на два пъти Ангел Арнаудов по чудо не вкараха. В края на първата част съдията отсъди спорна дузпа и „железничарите“ поведоха. След почивката нивото падна. В 57-ата минута локомотивци изпълниха фаул, техен футболист насочи центрираната топка към вратата, но тя се търкулна по голлинията, където нападател със сетни сили успя да я чукне в мрежата.