Начало / Последни новини / Трявна излъга Вихър

Трявна излъга Вихър

Вихър /Славяново/ отстъпи с 1:2 в Трявна на едноименния тим. Двубоят бе от 7-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Гостите трябва да съжаляват, че не взеха поне точка, а дори и три. Те владееха инициативата през целия мач. Имаха и отлични възможности за още голове, но ги припиляха. Иначе срещата започна добре за тях. Десетина минути след почивката дори оползотвориха преимуществото си – Светослав Кръстев реализира отблизо след подаване на Борислав Иванов. После пак той уцели гредата. В 69-ата минута Борислав Гецов засече центриране от фаул и изравни. Славяновският тим бе близо до второ попадение, но Борислав Иванов не успя да преодолее вратаря на домакините. Малко преди края отбраната на гостите сгреши, последва контраатака и Васил Андреев донесе победата на Трявна. Веднага след гола му Траян Димитров пропусна да изравни.

Снимка: bnr.bg