Начало / Последни новини / Мизия разнищи Ювентус

Мизия разнищи Ювентус

Първа победа в Севезоразадната Трета аматьорска футболна лига записа новака Мизия /Кнежа/. Постигна я с 5:0 над гостуващия му Ювентус /Малчика/ в мач от 7-ия кръг на първенството. Селекцията на Ивайло Петков и играещия му помощник Димитър Петров пропусна и още голове. В 20-ата минута бранител на Юве игра с ръка в наказателното поле и съдията отсъди дузпа, която Радосвет Чанов превърна в гол. Малко след това Едис Селимински засече с глава центриране от корнер и удвои аванса на домакините. Въпреки тоталното надмощие до края на първото полувреме резултата остана непроменен. Веднага след почивката Милен Тонев бе най-добре пласиран при продължителна суматоха в наказателното поле на гостите и направи преднината на своите категорична. В средата на втората част Селимински за втори път се разписа в глава. Десетина минути преди края Тонев се измъкна сам срещу вратаря от Малчика и оформи крайното 5:0.

Снимка: kneja.acstre.com