Начало / Последни новини / Тежко поражение за Ювентус в Севлиево

Тежко поражение за Ювентус в Севлиево

Загуба с 1:4 претърпя Ювентус /Малчика/ в Севлиево от едноименния тим. Двубоят бе от 28-ия кръг на Северозападната В аматьорска футболна група. Домакините заслужиха победата с по-добрата си игра особено през второто полувреме. Съставът от плевенското село обаче излезе без половината си титуляри – контузените Светослав Бърканичков, Мирослав Михайлов, Евгени Петров, наказаните Йонко Коев, Даниел Йозов и Николай Генов. Първата голова ситуация обаче бе пред вратата на домакините. Още в началните секунди обаче юношата Ирон Равелов не успя да вкара за гостите. В 3-ата минута Добрин Петров оползотвори центриране на съотборник и топката се укроти в мрежата на Ювентус. Скоро след това Ивайло Дюлгеров пропусна да изравни. В 36-ата минута Искрен Писарев шутира, получи се рикошет и резултата стана 2:0. Десетина минути след почивката Равелов върна интригата намалявайки на 2:1. Тя обаче се запази само до средата на полувремето, когато бившия капитан на Спартак /Плевен/ – Любомир Иванов изпълни прецизно фаул за 3:1. Последното попадение за домакините реализира Аднан Идризов.