Начало / Последни новини / Вихър подчини Кариана за половин час

Вихър подчини Кариана за половин час

Вихър се наложи в Славяново с 3:1 над гостуващия му Кариана /Ерден/ в среща от 28-ия кръг на Северозападната В аматьорска футболна група. Селекцията на Красимир Бислимов изкова успеха за малко повече от половин час. През цялото първо полувреме домакините тотално надиграха противника си. Още във 2-ата минута Борислав Иванов превзе вратата на състава от монтанското село. В средата на полувремето Альоша Илиев изведе Траян Димитров очи в очи с вратаря на гостите и младия полузащитник го преодоля със завидно хладнокръвие за 2:0. Шест минути преди почивката Евгени Систов бе повален в наказателното поле на Кариана, съдията вдигна червен картон на провинилия се и отсъди дузпа, с реализирането на която Константин Генков направи преднината на славяновския тим категорична. Отлични възможности за още попадения пропиляха Светлин Златарев, Систов, Генков и два пъти Илиев. През второто полувреме Вихър намали чувствително оборотите, предоставяйки инициативата на съперника. Така гостите достигнаха до почетно попадение дело на Александър Димитров в 53-ата минута.