Начало / Последни новини / Тежка загуба за Мизия във Видин

Тежка загуба за Мизия във Видин

Мизия /Кнежа/ загуби с 1:4 гостуването си на Бдин /Видин/. Срещата бе от 12-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Гостите не успяха въобще да се противопоставят на домакините. В 32-ата минута Ангел Каишев бе изведен сам срещу вратаря и откри резултата. Десетина минути по-късно Лъчезар Георгиев оползотвори пас на съотборник за 2:0. Секунди след почивката Сашо Соколов завърши с попадение самостоятелен пробив. В 77-ата минута Янек Кирилов засече с глава центриране за четвъртия гол. Накрая Митя Комаревски реализира дузпа за окончателното 4:1.