Начало / Последни новини / Вихър изпусна спечелен мач в Козлодуй

Вихър изпусна спечелен мач в Козлодуй

Вихър /Славяново/ завърши 1:1 като гост на Първа атомна /Козлодуй/. Двубоят бе от 12-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Красимир Бислимов трябва да съжалява, че изпусна спечелен мач. Нещо повече, можеше да го спечели с разгром.

Те доминираха тотално през всичките 90 минути. Всичко започна много добре и десетина минути след началния съдийски сигнал Евгени Систов оползотвори пас на Иван Иванов за 1:0. В оставащото време Систов и Траян Димитров уцелиха по веднъж гредите. Стопроцентови положения за гол пропиляха Калоян Тодоров, Светлин Златарев, Димитров и Иванов на два пъти. В даденото от рефера продължение домакините изпълниха корнер, Николай Христов хвана и изпусна топката, а играч от Козлодуй я насочи в мрежата за 1:1. Веднага след това Иванов изпусна сам срещу вратаря.