Начало / Последни новини / Партизан се отърва с малко срещу лидера

Партизан се отърва с малко срещу лидера

Само с 0:2 загуби в Червен бряг местния Партизан от Кариана /Ерден/. Двубоят бе от 12-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините трябва да са доволни, че играта на лидера в класирането не вървеше и трудно създаваха опасности пред червенобрежката врата. Още в началото Александър Димитров като по чудо не вкара. В 35-ата минута обаче стана неизбежното – ветерана Йордан Георгиев центрира, настана суматоха в наказателното поле и капитана Георги Георгиев насочи топката в мрежата за 0:1. В средата на втората част при поредното изсипване на топката пред вратата на Партизан, се получи рикошет и Борислав Боянов шутира неспасяемо от десет метра за крайното 0:2. После съотборниците му Георги Цеков и Борис Борисов пропуснаха също да реализират. За цял мач домакините не застрашиха нито веднъж вратата на съперника.