Начало / Последни новини / „Студенти“ обърнаха слаб Вихър

„Студенти“ обърнаха слаб Вихър

Вихър /Славяново/ загуби с 1:2 гостуването си в Свищов на местния Академик. Двубоят бе от 30-ия последен кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Красимир Бислимов сама си е виновна за поражението. Тя владееше инициативата през цялото време. Вкара гол още в 3-ата минута, дело на Александър Скорчев. После създаде още добри възможности да реши окончателно спора в своя полза. Гредите на два пъти помогнаха на свищовския вратар след удари на Кръстев и Димитров. Лежерното поведение обаче им изигра лоша шега. От това се възползва младия им съперник, който се бори до последно и два пъти наказа грешките на високомерния си противник. Първо в 70-ата минута Мартин Колев изравни. Десетина минути по-късно Пламен Илиев вкара победния гол за „студентите“.