Начало / Последни новини / Мизия с престижен хикс в Севлиево

Мизия с престижен хикс в Севлиево

Дебютантът в Северозападната Трета аматьорска футболна лига – Мизия (Кнежа) завърши първия си сезон с престижното 2:2 в Севлиево срещу едноименния тим. Двубоят бе от 30-ия последен кръг на първенството. Стана почти равностоен мач. Домакините имаха превес, но съперника им не се стъписа и противодействаше успешно. Дори успя да поведе в резултата с попадение на Милен Тонев, но рефера не го зачете, отсъждайки засада. Десетина минути преди почивката севлиевци откриха с гол на Добрин Петров. Скоро след почивката обаче гостите заличиха пасива с попадение на Тонев. После той пропусна сам срещу вратаря. В 64-ата минута съдията даде дузпа за Севлиево и Емил Копаранов я вкара за 2:1. Секунди след това обаче Десислав Русев отново възстанови равенството. В оставащото време вратаря на Мизия – Васил Тодоров спаси три гола.