Начало / Последни новини / Спартак победи Локомотив /ГО/

Спартак победи Локомотив /ГО/

Футболният Спартак /Плевен/ се наложи с 2:1 над гостуващия му Локомотив /Горна Оряховица/ в контролна среща. Мачът започна по-добре за съперника, който пропусна чрез Игор Джоман да открие резултата. Веднага след това Рангел Абушев стори същото, насочвайки топката покрай вратата. В 18-ата минута локомотивци поведоха с попадение на Любомир Генчев. Десетина минути по-късно съотборника му Стефан Цонков едва не си вкара автогол след центриране на Григор Долапчиев. Пет минути преди почивката Абушев изравни, шутирайки от десетина метра. През втората част плевенския тим бе по-добрия. Предимството обаче бе във владеене на топката. Все пак в 71-ата минута Кристиян Димитров вкара втори гол с прострелен удар от границата на наказателното поле.

Снимка: sportal.bg