Начало / Последни новини / Децата на Спартак със загуба в Павликени

Децата на Спартак със загуба в Павликени

Нещастна загуба – 2:3 претърпя детския тим на Спартак /Плевен/ при гостуването си на едноименния тим от Павликени. Двубоят е от петия кръг на първенството на подзона Велико Търново. Стана равностоен сблъсък. Елементарни грешки на плевенчани обаче позволиха на видимо по-големите на години съперници да дръпнат в резултата. Още в 3-ата минута вратаря на Спартак не успя да спре топката и тя мина под крака му за 1:0. Около четвърт час по-късно цялата отбрана проследи само с поглед центриране, съперник овладя е шутира в мрежата – 2:0. Само за пет минути Кристиян Петков изравни резултата. Първо в 35-ата надбяга защитата на противника за 2:1. Малко след това пък изпълни прецизно дузпа. Моментално Алекс Николов излезе на удобна позиция, но пропусна. Две минути преди края нападател на Павликени се възползва от грешка в плевенската отбрана и донесе победата на своите.

Снимка: spartak-pleven.bg