Начало / Последни новини / Спартак /Плевен/ победи Локомотив, Григор Долапчиев напусна контузен

Спартак /Плевен/ победи Локомотив, Григор Долапчиев напусна контузен

Плевенският Спартак спечели с 3:1 контролата със столичния Локомотив. Спарингът се игра в на стадион „Локомотив“ в столичния квартал „Надежда“. Той започна отлично за домакините, които оше при първата си атака откриха резултата след далечен удар на Калоян Ангелов. Спартаковци реагираха мигновено и много скоро изравниха – Даниел Васев шутира прецизно от границата на наказателното поле.

Половин час след започване на мача плевенчани излязоха напред в резултата след гол на Преслав Антонов. Секунди преди почивката все още некартотекираният в отбора – Марио Димитров оформи окончателното 3:1 за Спартак. През второто полувреме темпото спадна.

Студен душ поля лагера на Спартак още в началото, когато настъпиха Григор Долапчиев по ръката и той напусна контузен. След преглед в болницата се оказа, че пръстът на ръката му е леко навехнат. Така треньорският щаб си отдъхна, че този път тима е подминат от здравословен проблем.