Начало / Последни новини / Слаб Вихър загуби от Левски

Слаб Вихър загуби от Левски

Едноименният тим на град Левски победи с 3:1 Вихър /Славяново/ в приятелска футболна среща. Реален резултат с оглед събитията на терена. В 20-ата минута нападател на левскарите получи топката сам срещу противниковия вратар и го преодоля. Четвърт час по-късно беше изпълнен корнер през славяновската врата, настана суматоха и топката за втори път спря в мрежата на Вихър. В 71-ата минута резервния славяновски страж Теодор Тодоров допусна наивна грешка, топката го прехвърли и противников играч направи преднината на Левски класическа. Малко преди края Константин Генков изпълни фаул, топката рикошира в крак на съперник и спря в мрежата за окончателното 3:1.