Начало / Последни новини / Селекцията на Илич Митранов приключи Балканика Къп – Сандански 2017 със загуба

Селекцията на Илич Митранов приключи Балканика Къп – Сандански 2017 със загуба

Детският футболен тим на Спартак /Плевен/ до 15 години отстъпи с 1:3 на връстниците си от столичния Септември в последния си мач от зимния международен футболен турнир Балканика Къп – Сандански 2017. Това бе четвъртото поражение за отбора на Илич Митранов в надпреварата.

Софийският състав бе видимо по-добрия и логично спечели. Течеше 7-ата минута, когато столичани проведоха добра атака, топката премина под плонжа на плевенския вратар, последва удар, рикошет и Спартак се оказа догонващ в резултата. 19 минути по-късно футболистите на Септември удвоиха аванса си след отлична комбинация и неспасяем шут от десетина метра. В началото на втората част плевенчани се върнаха в мача след точен изстрел на Мариян Пепов от границата на наказателното поле. Интригата обаче остана за кратко, тъй като противника вкара трето попадение. До края още два пъти топката можеше да посети плевенската врата. Спартаковци имаха възможност за втори гол, но двамата им нападатели не успяха да надиграят единствения бранител на съперника.