Начало / Последни новини / Селекцията на Бойко Цветков разби Ювентус

Селекцията на Бойко Цветков разби Ювентус

1:10 отнесе Ювентус (Малчика) в Козлодуй от Първа атомна. Двубоят бе от 28-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Това бе най-добрия резултат за гостите, които можеха да отнесат двойно по-тежко поражение. Селекцията на Бойко Цветков натисна моментално с началния съдийски сигнал и след секунди Ростислав Данчев оплете топката в мрежата на съперника. В 13-ата минута опитния Николай Ганчев удвои. Веднага след това Цветков направи нещо необичайно – извърши три смени, вкарвайки в игра юноши. Съотборниците им подаваха топката именно на тях пред противниковата врата, но неопитните младоци направиха серия от пропуски. В 26-ата минута резултата стана категоричен след попадение на македонеца Методия Делев. В края на полувремето Данчев направи 4:0. Веднага след почивката Костадин Малинов реализира почетното попадение за гостите. Десетина минути по-късно за секунди Данчев и Стефан Стефанов добавиха още два гола за домакините. След още три Ганчев се разписа за втори път в мача. Накрая юношите Велизар Стойчев, Десислав Атанасов и голмайстора на тима Любен Вълков фиксираха окончателното 10:1.