Начало / Последни новини / Кариана попари Левски

Кариана попари Левски

Едноименният отбор на град Левски допусна категорична загуба – 0:3 на собствен терен от Кариана (Ерден). Двубоят бе от 28-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините излязоха уж да мачкат съперника. В 22-ата минута Цветослав Игнатов тресна гредата. Секунди по-късно обаче топката влезе в другата врата след попадение на празна врата на Румен Рангелов. Само след две минути стражът на левскарите Димитър Височков и Станислав Иванов не се разбраха и Рангелов се възползва за 2:0. Това окончателно сломи домакините. В края на полувремето Иво Върбанов можеше да намали, но вместо мрежата уцели гредата. 13 минути след почивката Рангелов оформи своя хеттрик и интригата окончателно изчезна. После гостите намалиха оборотите, а съперника им не успя да намери верния път.