Начало / Последни новини / Партизан удари Мизия

Партизан удари Мизия

Партизан (Червен бряг) победи Мизия (Кнежа) с 2:0 в поредното дерби на Плевенска област. Двубоят бе от 28-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Първата част бе равностойна с по едно положение пред двете врати. Илиян Стоянов се измъкна сам срещу вратаря на гостите, но не успя да го преодолее. Милен Тонев пък шутира опасно, но мрежите останаха „сухи“. Веднага след почивката домакините натиснаха и резултата не закъсня. В 49-ата минута Стоянов изведе напред червенобрежкия тим с гол от далечно разстояние. Секунди по-късно Веселин Шекеров подаде на Светослав Бърканичков и ветерана не пропусна – 2:0. В оставащото време Стоянов пак не вкара озовал се очи в очи с вратаря. Шекеров и Цветомир Тодоров пропиляха други две възможности за попадение.