Начало / Последни новини / Севлиево с победа в Кнежа

Севлиево с победа в Кнежа

Мизия /Кнежа/ не успя да преодолее коравия едноименен тим на град Севлиево и му отстъпи вкъщи с 1:2. Двубоят бе от 15-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Първото полувреме беше равностойно, а домакините успяха да вземат гол преднина. Точен за тях бе Петьо Славчев, оказал се най-добре пласиран при продължително разбъркване. След почивката обаче гостите владееха инициативата. В 58-ата минута Цветан Макавеев изравни след пас на съотборник. После той, Добрин Петров и Георги Колев уцелиха гредите. Милен Тонев от Мизия стори същото. Четвърт час преди края Велислав Денчев засече с глава центриране на бившия капитан на плевенския Спартак – Любомир Иванов за крайното 2:1.