Начало / Последни новини / Левски обърна Трявна накрая

Левски обърна Трявна накрая

С два гола на Ивайло Иванов едноименния тим на град Левски победи с 2:1 Трявна в среща от 15-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Доста се измъчи селекцията на Петър Ванков за трите точки. Ядовете започнаха още в самото начало, когато домакините поведоха с попадение на Алекс Сгрипаров. После те се барикадираха около наказателното си поле, предоставяйки топката на противника. Левскарите приеха тази тактика, но трудно намираха път към вратата на съперника. През първото полувреме само веднъж Тони Паликрушев бе близо до изравняване, но се размина с топката на няколко метра пред голлинията. След почивката Иво Върбанов пропусна подобна възможност. Усилията им обаче дадоха резултат в края на мача. В 83-ата минута Ивайло Иванов изравни с глава след центриране на Паликрушев. Домакините скочиха срещу съдиите за засада, но претенциите им не бяха уважени. Секунди по-късно Велев фаулира Венцислав Миленов, рефера Ивайло Петров му вдигна втори жълт и червен картон, след което Иванов вкара дузпата за крайното 2:1.