Начало / Последни новини / Севлиево не даде шанс на Мизия

Севлиево не даде шанс на Мизия

Мизия загуби в Кнежа от едноименния тим на град Севлиево с 0:4. Двубоят е от 23-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Поражението бе очаквано, тъй като в състава на домакините доста от основните играчи са контузени. Настроението у съперника е на обратния полюс – най-добре представящия се отбор от началото на пролетния полусезон в първенството. Гостите тотално надиграха Мизия. Четвърт час след началния съдийски сигнал Альоша Илиев откри резултата. Малко след това Георги Василев удвои. В 36-ата минута преднината на севлиевци вече бе категорична, защото Илиев се разписа още веднъж. Василев пък уцели гредата. Съдията отмени гол на Димитър Байдаков. Десетина минути преди края Георги Павлов вкара за 4:0. Загубата влоши още повече положението на Мизия в класирането.