Начало / Последни новини / Партизан се изложи в Червен бряг

Партизан се изложи в Червен бряг

Партизан загуби в Червен бряг от Първа атомна (Козлодуй) с 1:2. Двубоят е от 23-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините атакуваха, но не успяха да реализират положенията си. Денис Шаранков, Слави Паскалев и Божидар Божилов пропиляха отлични ситуации за гол през първото полувреме. Съперникът пък показа рационалност в завършващата фаза. В 40-ата минута Александър Веселинов оползотвори единствената възможност за козлодуйци. Кирил Вълов заличи пасива на червенобрежкия тим с неспасяем шут по диагонала. През второто полувреме Георги Петков пропусна за даде аванс на Партизан. Лидерът на гостите Николай Ганчев пък бе точен от фаул – 1:2. В 80-ата минута Галин Великов центрира и в суматохата Шаранков изравни. Реферът обаче отмени попадението.