Начало / Последни новини / Вихър не издържа срещу лидера

Вихър не издържа срещу лидера

Гол в последните секунди отне равенство на Вихър /Славяново/ в монтанското село Ерден. Селекцията на Красимир Бислимов загуби с 2:3 от лидера Кариана. Двубоят е от 23-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Стана равностойна битка. Гостите действаха по-затворено, но при всяка възможност контраатакуваха остро. Съперникът им пък повече владееше топката. Малко преди почивката топката спря по веднъж в мрежите. Домакините откриха чрез Евгени Игнатов, а Димитър Димитров изравни. Картината се запази и през втората част. В 63-ата минута Ангел Русев даде аванс на ерденци. Четвърт час по-късно Константин Генков изравни. Мачът отиваше към приключване, когато Николай Николов донесе победата на Кариана. Веднага след това Димитър Димитров от Вихър бе отстранен с червен картон.