Начало / Последни новини / Партизан удари Първа атомна

Партизан удари Първа атомна

Втора поредна победа взе Партизан /Червен бряг/ в Северозападната Трета аматьорска футболна лига и се отдалечи от опасната зона на класирането. Селекцията на Илиян Здравков победи в Козлодуй местния Първа атомна с 1:0 в среща от 19-ия кръг. По програма двубоя трябваше да се проведе в Червен бряг. Съперниците вече играха там в четвъртия кръг по взаимна договорка. Единственият гол сега реализира Венцислав Сълев. В 12-ата минута той бе изведен очи в очи с вратаря на противника, надбяга го и търкулна топката в мрежата. Партизаните можеха да премахнат интригата още до почивката, но Илиян Стоянов и Калоян Тодоров не успяха да вкарат. През втората част козлодуйци натиснаха, но всичките им атаки завършваха с неточни центрирания. Веселин Шекеров и Цветомир Цветанов пък се разминаха с голове за Партизан.