Начало / Последни новини / Вихър не издържа в Севлиево

Вихър не издържа в Севлиево

Вихър /Славяново/ загуби с 0:1 гостуването си в Севлиево на едноименния тим. Двубоят бе от 19-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Единственото попадение падна в 87-ата минута, когато Добрин Петров бе изведен сам срещу вратаря и го преодоля. Получи се същинско дерби с битка по целия терен. Очаквано нямаше много положения пред двете врати. Срещата премина равностойно, като в определени периоди съперниците вземаха превес във владеенето на топката. През първата част домакините проведоха три добри атаки, но Альоша Илиев, Велислав Денчев и Добрин Петров не успяха да ги завършат. През отсрещната мрежа Евгени Систов отправи опасен удар с глава, а Борислав Иванов пък не успя да вкара на празна врата след пас на Светлин Златарев. Селекцията на Красимир Бислимов бе близо до победата в 81-ата минута, когато Иван Иванов стреля с глава, но севлиевския вратар спаси на голлинията.