Начало / Последни новини / Очакван успех за Мизия в Кнежа

Очакван успех за Мизия в Кнежа

Рутинна победа с 4:1 взе Мизия в Кнежа срещу слабака Ком /Берковица/ Двубоят бе от 19-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините доминираха през всичките 90 минути и пропуснаха още толкова попадения. Тон за успеха даде неостаряващия Десислав Русев. Половин час след началния съдийски сигнал той бе изведен сам срещу вратаря и го преодоля за 1:0. Скоро след това Милен Тонев удвои с далечен шут. В средата на втората част Петьо Славчев бе най-съобразителен при продължително разбъркване в наказателното поле на гостите и направи резултата категоричен. В 72-ата минута Русев оползотвори пас на съотборник – 4:0. После той уцели и гредата. Десетина минути преди края Емануил Петров отбеляза почетното попадение за състава от Берковица.