Начало / Последни новини / Партизан с първа победа

Партизан с първа победа

Партизан /Червен бряг/ най-после зарадва изстрадалите си фенове. На градския стадион селекцията на Илиян Здравков записа първа победа – 1:0 от началото на първенството на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Двубоят бе от 14-ия кръг срещу едноименния тим на град Трявна. Единственото попадение реализира Иван Хинов в 17-ата минута, оползотворявайки центриране на съотборник. Домакините бяха по-добрия състав и дори имаха възможности да спечелят по-изразително. Пропуснаха ги Венцислав Сълев, Джанко Танев и голмайстора Хинов. За цял мач гостите не сътвориха нищо смислено в атака. Съперниците доиграха последните две минути с по десет футболисти, тъй като Петър Гунчев и тарана на Трявна – Васил Андреев бяха отсранени заради пререкания.