Начало / Последни новини / Партизан с класически успех над слабак

Партизан с класически успех над слабак

Партизан завърши сезона с 3:0 в Червен бряг над предпоследния в класирането на Северозападната В аматьорска футболна група – Ботев /Козлодуй/. Домакините пропуснаха още два пъти по толкова. Те поставиха на колене съперника още в началните десетина минути с две попадения на Кирил Вълов. Той откри резултата в 4-ата минута, оползотворявайки центриране на Денис Шаранков. Малко след това бе изведен зад защитата на съперника, финтира вратаря му и търкулна топката в мрежата за 2:0. Категоричната победа фиксира Славей Байрактаров с диагонален удар в 68-ата минута. Още стопроцентови положения пропуснаха Слави Паскалев, по няколко пъти Вълов и Шаранков. За цял мач козлодуйския тим отправи само два удара към вратата на домакините.