Начало / Последни новини / Вихър разби Гигант

Вихър разби Гигант

С катастрофално поражение – 0:7 напусна Северозападната В аматьорска футболна група последния в класирането Гигант /Белене/. Нанесе му го Вихър в Славяново. Селекцията на Красимир Бислимов нокаутира аутсайдера само за 11 минути. Голеадата стартира в 4-ата с попадението на Евгени Систов. В 11-ата Иван Иванов за втори път матира беленския вратар. В 15-ата пък Траян Димитров направи резултата категоричен. Двадесетина минути по-късно Константин Генков добави още един гол – 4:0. В началото на второто полувреме Иван Иванов се разписа за втори път. След това вихърци намалиха чувствително оборотите. Въпреки това изпратиха топката още два пъти в мрежата на съперника. В 70-ата Генков вкара второто си попадение в мача. След още десет минути точен бе и Светлин Златарев.